Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
7 грудня 2021 року комунікаційна команда суду долучилась до презентації дослідження "Медіавідкритість судів України-2020".
"Медіавідкритість судів України" ― це щорічне дослідження, що четвертий рік поспіль проводиться громадською організацією "Вектор прав людини" у співпраці з Радою суддів України. Наразі воно є єдиним системним дослідженням комунікаційної діяльності судів.
Дослідження "Медіавідкритість судів України-2020" присвячене вивченню зовнішніх і внутрішніх комунікацій судової влади.
Опитування проходило онлайн впродовж місяця. У ньому взяли участь 229 чинних судів на підконтрольній території України (із 676 наявних). У процесі дослідження було виявлено, що 72% судів віддають перевагу Facebook, 11% користуються YouTube, а 7% судів мають власний аккаунт в Instagram.
Голова Ради суддів України Богдан Моніч подякував представникам судів, які долучились до опитування, та представникам громадської організації "Вектор прав людини" за спільну співпрацю, спрямовану на ефективність функціонування судової гілки влади України.
Олександр Сасевич, голова Комітету Ради суддів України з питань співпраці з ЗМІ, державними та недержавними органами та організаціями, звернув увагу на те, що рейтінг довіри до судової гілки влади серед користувачів судів підвищується щороку, а це відбувається завдяки й налагодженню зв'язків між судом та громадою.
Презентація дала змогу зрозуміти, які комунікаційні інструменти варто вдосконалити, а які поширювати як успішні практики.
Опитування проводилось ГО «Вектор прав людини» у співпраці з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні та за підтримки Ради суддів України, Вищої ради правосуддя, Національної школи суддів України.
Пресслужба суду